І етап "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" відбувся у КЗЗСО «Духченська гімназія»

"Спорт - це найпрекрасніший і найбільш важливий спосіб зрозуміти життя." - Пет Райлі.

З метою популяризації та спонукання дітей до спорту у КЗЗСО "Духченській гімназії" 31 січня відбувся І етап "Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч". Змагання проводилися з футзалу, баскетболу і волейболу серед збірних команд різних вікових категорій. Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі. Дякуємо всім учасникам за незабутні емоції та враження.


Травень двері закриває,Рік навчальний вже минув,У школі дзвоник всіх скликає -День останній вже прибув.Останні дзвінок в КЗЗСО «Духченська гімназія»


Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія...

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

(Л. Руденко)

Відповідно до Указу Президента України  «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначала День єднання.


Подорож рідною Україною



Вчитель…Таке ніжне, світле слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.  Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 01 жовтня в гімназії відбулося свято вшанування вчителя . «Спасибі вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос» - саме з такими словами звернулися учні  гімназії до  своїх вчителів, а також подарували  їм безліч пісень, віршів.


Вересень щедро сонцем зігрітий. В школу повсюди сходяться діти. Квіти барвисті в них у руках, Вогники щастя ясніють в очах. В кожного радісна усмішка сяє. Дзвоником першим їх школа вітає Із радістю повідомляємо:  в КЗЗСО «Духченська гімназія» стартував новий навчальний рік! Щасливої дороги!


День вишиванки -2021

"Я знаю Лесю і її життя"

      Світ не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і загорілася ясним вогнем. Ця поетеса – Леся Українка.

      До 150-ї річниці від дня народження поетеси бібліотекар організувала виставку творів "Я буду вічно жити!", класоводи разом із вчителем української мови та літератури підготували і провели віртуальну екскурсію життєвими стежками Лесі Українки. Учні нашої школи активно долучились до декламування поезій Лесі, читали їх натхненно, від душі, зі щирою любов’ю.

 

       Про Лесю Українку діти дізнались багато цікавого. Бо її життя – героїчна легенда, і її творила вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію. Справжня донька Прометея! Тож знаймо про неї, гордімось нею, берімо все найкраще від неї!!!

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2020

 Вітаємо усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року,  який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! Запрошуємо усіх на наше свято!!! 

https://www.youtube.com/watch?v=rDkJv9F1IiE

ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО В НАШОМУ СЕРЦІ

     Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

     10 березня в школі було проведено літературні читання, присвячені пам’яті Великого Кобзаря.

 

Краще попередити, ніж долати наслідки...

      12 лютого 2020 року в загальноосвітній школі І-ІІ ст. с. Духче відбулась зустріч з старшим інспектором з ювенальної превенції Рожищенського відділення поліції капітаном Андрієм Торожнюком.

      Сучасне життя неможливе без інтернету Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Під час зустрічі учням було проведено роз’яснювальну роботу з профілактики безпечного використання дітьми мережі Інтернет .    Також  капітан поліції А. Торожнюк  розповів про шкільний булінг та його наслідки.

      Організація  такої форми превентивної роботи у школі дозволила учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпеку негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Ми також долучились до святкування

День знань

У понеділок, 2 вересня, початок нового навчального року - День знань. 

 

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято об’єднує всіх – від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних дітей до школи.

Зустріч минулих поколінь

         Школа… Скільки спогадів навіює вам це слово. Спогади про першу вчительку, про перший урок, перше кохання, перші кроки у самостійному житті.

         7 червня 2019 року в школі відбулася зустріч із випускниками минулих років.

       

«Канікули! Канікули! »

              Скільки різних свят проходили в шкільній родині за час навчання? Деякі з них промайнули без уваги, з іншими в пам’яті залишаються окремі фрагменти, як і це свято «Останній дзвінок».

             Нарешті наближається найкраща порада для всіх школярів - літні канікули! Пора веселощів і нових відкриттів, веселих і чарівних годин.

Прощавай, Букварику!

          Кожен великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря - як правило, незначний, але дуже важливий крок у житті першокласників - освоєння "Букваря". 

          Свято Букваря - одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це - демонстрація перших  кроків та творчих здобутків першокласників. Традиційно щороку першокласники відзначають це свято. 

Прощавай, початкова школо!

      22 травня  учні 4 класу  відсвяткували свій випускний вечір .

      Їх шкільне життя у початковій школі було цікавим і веселим, але попереду їх очікує не менш насичена, різноманітна і яскрава середня школа - нові предмети, нові вчителі, нові злети та падіння.

      Вітаємо випускників і бажаємо їм гарного літнього відпочинку, піднесеного настрою та якнайбільше приємних подій!

Свято вишиванки

       Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня.

       Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році.Тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

       16 травня у  школі   відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.В акції взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал школи. 

У пам'ять про героїзм та патріотизм наших предків

        Минають роки, все далі відходять грізні і важкі роки війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: “Ніхто не забутий, ніщо не забуто”. Можливість мирно жити дісталась страшною ціною мільйонів життів.Скільки б років і десятиліть не минуло, люди Землі знову й знову будуть повертатися до Великої Перемоги, яка ознаменувала торжество життя над смертю, розуму над божевіллям, гуманізму над варварством.

       9 Травня 2019 року учні та вчителі нашої школи взяли участь у мітингу та вшанували пам’ять людей, що пішли назавжди, пам’ять тих, хто живий сьогодні, хто вистояв і переміг.

       Ми завжди будемо берегти пам’ять про Великі події, передаючи його від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги!

Хто спритніший?

Традиційно 8 травня, у День Пам'яті та примирення, у школі відбуваються спортивні змагання між учнями. Цей рік не був вийнятком.  Цікаві естафети, конкурси викликали шалені емоції в учасників. 

Цікава зустріч

        До нашої школи завітали співробітники Рожищенського районного відділу управління ДСНС україни у Волинській області. Захід розпочався з ознайомлення учнів з правилами безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок виникнення пожежі і надзвичайних ситуацій. 

        Вогнеборці застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками, а також навчили, як діяти у випадку виникнення пожежі. 

         Закріпивши правила безпеки та попрактикувавшись у тому, як викликати службу порятунку, учні мали можливість ознайомитись з пожежно-рятувальним автомобілем та бойовим обладнанням і спорядженням, яке рятувальники використовують під час ліквідації пожежі. Найсміливіші навіть спробували загасити умовну пожежу та приміряти обладунки вогнеборців.

І це потрібно знати і вміти!

      18 квітня  у школі був День цивільного захисту. Спочатку з учнями пройшли класні години, присвячені безпеці життєдіяльності, де дітям нагадали правила пожежної безпеки, безпечної поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, дії під час оголошення штормового попередження та інше. Після чого у школі лунали сигнали  тривоги. Учні разом з персоналом школи відпрацювали евакуацію у різноманітних НС.

Казкова подорож

          5 квітня в школі відбулась "Казкова подорож", приурочена Міжнародному Дню дитячої книги, під час якої бібліотекарі ссільської та шкільної бібліотек (Морозович Н. О. та Кондзерська С. П. провели дітям екскурс в історію свята.

         На дітей чекала виставка книг "Казковий дивосвіт", сценка за мотивами "Червоної Шапочки", гра "Казкова подорож" та багато іншого. 

Зі святом весни!!!

      Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Напередодні свята учні вітали своїх матусь, бабусь, однокласниць, вчителів. Для них лунали пісні, щирі слова за турботу і ласку, за материнське тепло та відданість. А виготовлені подарунки, запальні танці створювали по-справжньому святковий настрій. Дітвора дарувала присутнім радість і втіху своєю майстерністю.

 

      Свято вдалося на славу. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей. Після його завершення в коридорах школи можна було почути схвальні відгуки мам та бабусь, а це – найвища оцінка для організаторів та учасників свята.

ЇЇ життя – це спалах зірки у нічному небі

       25 лютого в ЗОШ І-ІІ ст. с. Духче відбувся захід, приурочений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки «ЇЇ життя – це спалах зірки у нічному небі».

       Школярі  розповіли про багатогранну творчу особистість Лесі Українки, про незгасимий вогонь її таланту, про високе поетичне слово, яке написане не розумом, а душею, бо саме там народилося.

 

 

Кращої, ніж рідна, мови не буває

      Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

     21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в ЗОШ І-ІІ ст. с. Духче, До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина , адже це свято сприяє духовному збагаченню, поєднанню культур та зміцненню принципів толерантності .

У їхніх серцях жила Україна…

                                                               Вас пам’ятати будемо завжди,

                                                               Із вами будемо боротись за країну.

                                                               За ту країну, де нема брехні.

                                                               За нашу й вашу мирну Україну…

     20  лютого …  Ця  дата-  кривава  незагойна  рана     на сторінках  нашої   історії.   Зринають  в  пам’яті    і  в  наших   серцях  ті  жахливі  події, що  відбулися   на  вулиці   Інститутській  у Києві.

     Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

    Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану!

Вітаємо!!!

     12 лютого на  районному конкурсі читців поезії Лесі Українки учениця 7 класу Скрипчук Діана зайняла ІІІ місце у середній віковій категорії!

Миколай зійшов з небес

     Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

 

      19 грудня у нашій школі відбулося свято Миколая. Всі діти надзвичайно хвилювалися, адже на свято завітав сам Миколай, кожен хотів якомога краще розказати віршик, заспівати і навіть затанцювати. Після урочистої частини Миколай завітав до кожного класу і особисто з найкращими побажаннями подарував кожному учневі солодкий подаруночок

Від серця до серця

     3 грудня в Україні відзначали Міжнародний день інвалідів. З метою привернення уваги учнів до вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, поліпшення стану соціальної захищеності інвалідів в ЗОШ І-ІІ ст. с. Духче класні керівники та класоводи провели з учнями виховні години. Крім того школярі переглянули відеоролик «Великі люди з обмеженими можливостями».

     У наш час необхідно пам'ятати, що інвалідність – не вирок, тому все залежить не від погляду суспільства на проблему, а від активності, бажань та можливостей самої людини. Несіть у своїх серцях золоті слова: 

                                          Тож люди на Землі,

                                          Спішіть добро творити,

                                         Щоб нам не згинути у морі зла,

                                          Щоб кожен міг серед краси прожити

 

                                          У царстві справедливості й добра…

І знову у нас гості

     На базі нашої школи 23 листопада відбувся районний семінар заступників директорів з НВР.

Прибирання території

     Сьогодні біля нашого закладу було гамірно: учні 1-8 класів разом з учителями прибирали шкільну територію від опалого листя. Всі учасники, бадьорі та усміхнені, працювали дуже добре. Разом робота, звичайно, йде швидше. Проведення таких  заходів діти підтримують стовідсотково, адже за чистотою в школі та біля неї треба стежити, як за своєю домівкою. Присвятити годинку свого особистого часу на упорядкування території школи до ладу зовсім не важко. Особливо, коли до роботи підходити гуртом та з посмішкою. Одні – замітають, другі - згрібають листя, треті займаються упорядкуванням квіткових клумб.

     Поряд із школярами віники і граблі до рук взяли і вчителі. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи!

І в нашій школі не забувають про День вишиванки!!!

Вишивання моє, вишивання…

Чорний – сум, а червоний – кохання.

Синій – небо, зелений – буття.

 

Вишиванка – це наше життя!

         Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня.

       Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує учнів різних класів.

Першість школи з міні-футболу

У пам'ять про минуле...

           З метою належного вшанування ветеранів війни, посилення уваги суспільства до їх потреб та поліпшення соціального захисту цієї категорії громадян, збереження пам’яті про загиблих у Другій світовій війні дирекцією школи було проведено належну роботу. Так учні 5-9 кл. упорядкували територію поблизу обеліска, випускники Ковальчук Ірина та Яцюк Богдана привітали з Днем пам’яті та примирення ветерана Завіруху М. М.. 

         Шкільний бібліотекар Кондзерська С. П. підготувала виставку «Подвиг, що залишиться у віках».А вчитель фізичної культури  Поліщук В. Є. провів цікаві спортивні змагання для учнів 1-4 класів, а серед школярів 5-9 класів відбувся турнір з міні-футболу.

 

День цивільного захисту

19 квітня в ЗОШ І-ІІ ст. с. Духче було проведено День цивільного захисту. Протягом цього дня школа працювала згідно з затвердженим планом. На загальношкільній лінійці всі учні були проінформовані щодо проведення заходів у школі. Класні керівники та класовод 4 класу провели у класах тематичні бесіди. Наступним етапом було відпрацювання дій учнів, постійного складу школи, відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи у разі виникнення НС техногенного характеру. Згодом відповідальний з питань ЦЗ Дудар А. П. провела з учнями вікторину. Завершальним етапом було проведення комбінованих естафет з елементами виконання нормативів, контрольних завдань програми ЦЗ (2-4, 5-6, 7-9 кл).

Знову конкурс!

       У нашій школі доброю традицією стало проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".І знову школярі мали можливість зануритись у непізнанний світ математики.

       Завдання конкурсу завжди викликають інтерес до математики, навіть у тих , хто нею не особливо захоплюється. Цікаві логічні задачі заохочують до участі у конкурсі "Кенгуру" все більше дітей нашої школи.

А у нас семінар...

15 березня на базі школи відбувся окружний семінар вчителів української мови. Гості відвідали урок української літератури у 6 класі на тему «Я. Стельмах. «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера». Таємничі, веселі, незвичайні події в повісті», підготовлений вчителем української мови і літератури Матящук Н.М.                     Після того вчителі побували на  виховному заході "Вона для нас єдина", підготовленому вчителем  Фірдолевською О. В., організатором дитячого колективу Сасовською Н. І. та учнями школи.

Свято "Весни та Мами"

7 березня у нашій школі відбулося справжнє дійство. Адже в цей день вітали усіх жінок з їхнім святом – Днем 8 березня. Приємне здивування на обличчях та щира вдячність радувала дітей.                  Цей день приніс багато радості, тепла, посмішок та просто хорошого настрою. Учні початкової школи  разом з організатором дитячого колективу Сасовською Н. І. подарували присутнім чудові пісні, гарні та щирі слова, натомість отримавши море оплесків.

І знову конкурс

26 лютого у школі відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки, підготовлений вчителем української мови Фірдолевською О.В.

У першій частині конкурсу ведучі Дігалевич Вадим та Левчук Анастасія  ознайомили присутніх із життєвим та творчим шляхом письменниці. Сільський бібліотекар Морозович  Наталія організувала виставку творів Лесі Українки.                             Учасникам ще раз нагадали  умови проведення конкурсу, представили журі  та розпочали другу частину дійства. У заході брали участь учні молодшої та старшої вікової групи. Переможцями у молодшій віковій групі визначили  Негодюк Марію, у старшій -  Скрипчук Діану. Призерів конкурсу було відзначено грамотами.

«Небесна сотня в вирій полетіла…»

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі. Саме про них, Героїв Небесної Сотні, 23 лютого в школі звучало стільки чудових слів.

Ведучі заходу Левчук Анастасія та Дігалевич  Вадим розповіли, як проходили події на Майдані Незалежності. У виконанні учнів 9 класу прозвучала музична композиція «Там,  біля тополі» . Учні школи щиро декламували поезію, яка змусила  кожного, хто був  присутній,  здригнутись. Учениця 9 класу Яцюк Богдана виконала пісню « Виряджала мати сина», від слів якої наверталися сльози на очі. Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу. Захід закінчився піснею у виконанні учнів початкових класів « Ми за мир». Чудову виставку творів «Світлини мужності та болю» підготувала Наталія Морозович, сільський бібліотекар.

Хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир. Ми можемо і хочемо бути процвітаючою європейською державою. Нарешті закінчаться всі негаразди і на думку приходять слова нашого Гімну «Запануєм і ми, браття. у своїй сторонці».

Плекайте рідну мову!

21 лютого у школі відбувся мовознавчий турнір, підготовлений вчителем української мови Матящук Н. М., присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Учасниками були учні 6-9 класів. Команда дівчат «Ґаздині» показала хороші знання з мови. Проте, команда хлопців «Калинівці» в процесі турніру продемонструвала чудове логічне мислення та кмітливість. Команди змагалися у конкурсах «Бліц -турнір», «Фразеологічний практикум», «Римування», «Допиши прислів’я» та ін.

 

Найзахоплюючим став конкурс «Намалюй прислів’я», який став вирішальним для перемоги команди дівчаток.

       Шашки - стародавня і цікава гра, що завоювала симпатії багатьох людей. В тому, що заняття ними розвивають мислення і пам’ять, допомагають покращити інтелектуальні здібності, не сумнівається ніхто. 

       2лютого в ЗОШ І-ІІ ст. с. Духче відбулися змагання з шашок серед учнів 5-9 класів.

       У напруженій боротьбі перемогу здобули учні 9 класу – І місце. На другому місці – команда з 7 класу. А третє місце дісталось наймолодшим учасникам учням 5 класу.

Шануймо слово Кобзаря!

З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, опанування багатством української мови та літератури, формування естетичного смаку у підростаючого покоління, виявлення та підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді 31 січня в школі відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка під назвою "Шануймо слово Кобзаря!".

 

У конкурсі взяли участь учні 1-6-х класів. Зі сцени пролунали вірші  відомого Кобзаря.  Журі   підвело підсумки та відзначило популярність поетичного слова Шевченка серед учнів, бажання створювати образи та розуміння творів українського генія.

Ой там на веселім ярмарку

Напередодні канікул у ЗОШ I – II ст. с. Духче відбулося свято «Ой там на веселім ярмарку»,яке підготували учні разом з вчителями початкових класів. Розпочали дійство хлопці 2 класу Приймачок Влад, Дейнюк Влад,Ліснічук Ілля, в ролі осінніх місяців. Вони закликали усіх присутніх побувати ярмарку. Що тут тільки не продавали, починаючи від бараболі і закінчуючи вишиванками. У виконанні продавців Скрипчука Михайла, Завірухи Михайла, Дейнюка Івана, Романюк Софії, Ліснічук Ірини, Оченко Дарини,Хоменко Аліни , Негодюк Марії, Янюк Дарини прозвучала прекрасня пісня «Щедрий урожай». В ролі овочів завітали на ярмарок Негодюк Ліля, Кондзерська Оксана, Ковальчук Ілля, Давидюк Володимр, Оченко Катя, Поліщук Максим, Ліснічук Микола , Яковлева Аліна, Мартинюк Святослав. Вони виконали сценку «Сперечались овочі». Не оминув цього свята і славнозвісний Стецько (учень 3 класу Скрипчук Сергій), який хотів посвататись до ведучої свята Ліснічук Олесі.Але дівчина запропонувала йому подивитися танець з парасольками ,у виконанні дівчаток 3,4 класів. Оченко Дарина , Яковлева Аліна та Хижун Ірина виконали музичну композицію « Диво-осінь». На свято завітали Осінь-чарівниця(учениця 1 класу Хижун Тетяна ) з Урожаєм (учень 3 класу Бондарук Андрій), які прийшли з повними кошиками осінніх дарунків. Закінчилося дійство побажаннями від учениць 4 класу Ліснічук Олесі та Хижун Ірини. Скрипчук Софія побажала усім присутнім ,щоб хліб був у нас довіку, в кожній родині,на кожнім столі. На завершення прозвучала пісня «Скільки б не співали». Учні школи (1-9 класи) взяли участь у виставці «Барви осені».Роботи були виготовлені з природніх матеріалів,а вірніше з того що подарувала нам ця пора року. Творчій уяві не було меж. Присутні побачили щось новеньке, цікаве та чудернацьке. Всі роботи , котрі були представлені на виставці , заслуговують похвали. Молодці ! Також, проходила виставка малюнків « І до нашого села в гості осінь прийшла», в якій взяли участь учні початкових класів. Свято осені ще раз підкреслило красу, різноманітність і щедрість природи, подарувало усімрадість творчості та гарний настрій.

Сасовська Наталія вчитель початкових класів.